Est Eng
Shukokai Klubid Uudised Lugemist Lingid Kontakt Treeningkava 2012/2013
> Avaleht > Klubid > Ki > KI klubi tegemised, sügis 2010
KI klubi tegemised, sügis 2010

Niisiis!
Mõtlesin, et uuendan vahepeal ka meie kodukat ja annan väikese ülevaate teile, mis meil siin hiljuti juhtunud on.

Nimelt septembrikuu keskpaigas otsustasid meie omad karatekad kuulsust taga ajada reklaamivõtetel. Tegemist on uue rukkileiva reklaamklipiga, millele andsid oma panuse Ersto, Kristo, Kaimo ning Gert.
Riputan siia üles teile siis selle klipi lingi:
http://www.caviarproductions.net/r/rukish.mp4

P.S. Seda, kes mulle näitab vähemalt kolme eelpool mainitud tegelase asukoha videos, ootab aga minu poolne üllatus! ( asjaosalised ei lähe arvesse )

 

Teiseks ürituseks septembrikuu viimasel pühapäeval oli aga KI klubi väljasõit Vikingite külasse, mis asub Tartu mnt. ääres. Asi sai teoks eelkõige meie oma Robert "The Viking"i eestvedamisel. Mõnusa pühapäeva sisustasime selliste tegevustega nagu näiteks laevasõit. Asi oli väga lihtne - kuus karatekast vikingit meie seast üritasid aerutada enam-vähem ühes rütmis ning õiges suunas samal ajal kui meie suunanäitaja Jüri, kes oli sättinud end kenasti laeva esiotsa, katsus millegipärast muudkui pika toikaga jõe põhja. Tüürimeheks oli ei keegi muu kui Robert ise. Kes õnneks üle parda ei kukkunud, seega ankrut meil ei olnud seekord. No ja ülejäänud tegelased olid lihtsalt mõnusad reisikaaslased ja aerutamis-tüürimis õpetajad. Igaljuhul sai nalja kõvasti mööda Pirita jõge alla- ja vastuvoolu sõites.
Kuna õnged jäid koju ja seetõttu kala ei saanud, sõime kõhud punni kohalikus Vikingi kõrtsus. Hiljem aga katsuti rammu veel mõõgavõitluses, kirveviskamises ning vibulaskmises. Õigus, ka katapuldist lennutasime pehmeid "kive" lähedal olevasse kindluse hoovi.

Et oleks ka väikene fotomeenutus siis palun:
http://public.fotki.com/Ersto/ ; http://album.ee/album/257968/50250593

 

 

 

Oss!

Ersto Põlluaas

 
Kimura Shukokai
Impact
Ki
Talvelaager 2006 Valtus
Talvelaager 2005 Valtus
Aafrika MM 2004
Talvelaager 2007 Valtus
Turnimine Nõmme Seikluspargis
KI klubi tegemised, sügis 2010
Karatekad basseinis
KI klubi video
Talvelaager Valtus, 2012
Treeningkava 2012/2013
Treeninglaager Valtus 2012
Treeningseminar 01.-03.03.13
 aspit.com © 2004 shukokai.ee